Zábava je něco, co každého člověka hodně baví. Já sama jsem si řekla, že bych bez zábavy nemohla vůbec být. Vzpomínám si taky na svoje mládí, když jsem se svými kamarádkami chodila pravidelně na vesnické zábavy. A řeknu vám, že právě vesnická zábava je opravdu to nejlepší, co vás v životě může potkat anebo co můžete zkusit. Já jsem vždycky byla překvapená hlavně z toho, že na vesnických zábavách byla vždycky ta největší sranda. A taky se mi tam opravdu hodně líbilo, že právě na vesnických zábavách jsem skoro všechny znala. Sice občas tam taky někdo přišel nový z vedlejší vesnice anebo z města, ale věřte mi, že taková zábava byla vždycky opravdu nejlepší ze všech.

U zábavy si člověk odpočine.

A taky jsem jako teenager chodila na diskotéky. Tam to už bylo úplně jiné. Sice tam taky byla veliká zábava, ale opravdu na jiné úrovni, než kdybyste byli na vesnické zábavě. A od té doby, co jsem už jsem vyrostla, tak jsem si řekla, že zábav už mám asi za sebou a mám jich dost. Řekla jsem si ale, že konec posezení není s kamarádkami nekončí. Je to spíše začátek! Jsem hodně společenský typ! A tak s kamarádkami moc ráda chodím si někam posedět u dobrého vína anebo u kávy. S kamarádkami máme opravdu vyhlédnuté restaurace, kam moc rády chodíme a kde se taky dopřáváme kvalitní relax a odpočinek od shonu a od práce.

Člověk se baví různě.

A nevím, co bych dělala, kdyby nebylo zábavy, tak vůbec nevím, kde bychom se s kamarádkami scházely, protože díky zábavě se cítíme více volné a takové uvolněné, takže potom se cítíme skvěle a je nám lépe. Taky jsem slyšela, že je naprosto dokázané, že když je člověk uvolněný a je v psychické pohodě, tak je potom taky v práci více výkonný a dělá lepší výsledky, než kdyby byl v zaměstnání neuvolněný a byl by pod napětím. Proto je vážně o mnoho lepší, když si každý člověk může odpočinout a ujasnit si, co člověk od života chce. Vždyť i obyčejná zábava udělá s člověkem divy!