Potřebujete se co nejrychleji přestěhovat a jedním z hlavních důvodů jsou neustálé konflikty s vašimi sousedy v domě? Pamatujete se na legendární snímek z roku 1978 „Kulový blesk“? Je v něm celá řada vtipných dialogů, ale i těch k hlubšímu zamyšlení, a jedním z nich je i setkání Josefa Abrháma s opilcem panem Klabouchem. Jeden takový výrostek vám totiž může znepříjemnit život natolik, že musíte odtamtud zmizet. Nepomůže ani domluva, ani neustálé přivolávání Městské policie.

Krabice na stěhování

Jak to ale udělat, aby vás „Klabouch“ nezastihl před domem v okamžiku, kdy vynášíte věci z bytu, a nespustil tu znovu svou otravnou produkci, které se chcete za každou cenu vyhnout? Máme řešení! Pronájem vozidla z půjčovny dodávek v Praze.

Jistě, že samotný pronájem to nevyřeší, ale vy máte k dispozici automobil, jehož přistavení proběhne ve vámi určený termín. A ten si pochopitelně vyberete takový, aby „Klabouch“ neměl žádnou šanci.

Kdy přistavit vůz

Půjčovna dodávek vám vozidlo poskytne na libovolně dlouhou dobu. Měli byste pouze počítat s tím, že je žádoucí vozidla objednávat s předstihem, protože se může stát, že ve vámi zvolený termín již budou vozy https://www.mazdaihned.cz/ rezervovány. Vůz můžete mít vypůjčený i přes noc a právě noc je ideální společník k vašemu smělému plánu.

medvídek v krabici

Nikomu nic neprozrazujte dopředu

Znáte to, jak to mezi lidmi chodí, když se mezi nimi roznese nějaká informace? Náhodou se někomu zmíníte, že chystáte stěhování, a pan Klabouch se to dozví od někoho, kdo vás třeba ani téměř nezná. Postupujte systematicky – nikomu nic neprozrazujte, a snažte se přestěhovat úplně sami. Maximálně si přizvěte na pomoc někoho známého, komu ale maximálně důvěřujete, že nic neprozradí.

Samotnou akci si naplánujte na dobu mezi půlnocí a čtvrtou hodinou ranní, tehdy je téměř jisté, že Klabouch bude spát, a pokud se budete na chodbách chovat tiše (někdy je vhodné předem přemístit většinu věcí v krabicích z bytu do sklepa a odtud je vynášet do auta), je pravděpodobné, že nikoho v domě nevzbudíte.