Jsem takový typ ženy, že moc žádá nakupuji. Nicméně mi ukažte ženu, která vůbec ráda nenakupuje. A opravdu nejraději nakupuji samozřejmě oblečení, ale taky kosmetiku. Ale největší vášní je asi tedy oblečení. A to hlavně šaty a kabelky a taky boty. Občas taky peněženky a klobouky. Vždyť si myslím, že další rok budou v kurzu klobouky! Nevím proč, ale nějak si to myslím. A bylo by super, kdyby klobouky se zase nosily, líbí se mi. Nejhorší to bylo v zimě, protože jsem si absolutně nemohla najít nějakou zimní čepici, která by mi slušela. Vzpomínám si, jak jsem se jednou najednou e-shopu objednala zemní čepici.

Těším se na svou svatbu.

Byla krásná, značková a byla opravdu v akci. No, nekupte to. Tak jsem si ji objednala. A když mě potom po dvou dnech přišla domů, tak mě čekal šok. Sice na první pohled byla čepice opravdu dokonalá a krásná, jenomže když jsem si ji dala na hlavu, tak tady byl kámen úrazu. Ta celá čepice dělala na hlavě takovou špičku, jako kdybych byla nějaký dort anebo měla na hlavě nějakou svíčku, takže jsem čepici samozřejmě vrátila.

Mám ráda rudé šaty.

A potom jsem se zaměřila na jeden prima shop, a to na About You. Protože na About You jsou opravdu skvělé slevy. A tedy zrovna byla sleva na About You, když jsem si tam kupovala džíny. To jsem potřebovala. Opravdu nějaké hlavně prodloužené džíny, protože jsem opravdu hodně vysoká a všechno mi je bohužel moc krátké. A žádné džíny mi skoro nesedí, protože všechny dříny mi jsou moc krátké, že mi leze tak dvacet centimetrů kůže od noh nahoru. A byla jsem proto ráda, že jsem stihla slevu About You Zeleneslevy a kde jsem dostala opravdu prima slevu, takže jsem si džíny pořídila raději dvoje. A myslím si, že když budete sledovat stránky About You, tak taky na nějakou slevu přijdete. Udělejte si radost nákupem na About You. A ukažte mi někoho, kdo nemá vůbec rád nakupování ve slevě!