Je logické, že každý člověk chce mít doma nebo na zahradě všechno dokonalé a v pořádku. A já jsem samozřejmě nebyla výjimkou. Protože moji rodiče byli hodně přísní a byli takoví pedanti, že jsem byla naučená na to, že všechno doma nebo na zahradě musí být dokonalé. Někdy mi to hodně vadilo, protože jako dítě jsme od rodičů toho mnoho zakázáno. A mě pak jako dospívající dívce to samozřejmě hodně vadilo a vzpouzela jsem se. Takže jsem taky podle toho hledala partnera. Nechtěla jsem jenom obyčejného partnera, který jenom se válí doma na posteli a nic nedělá.

I pes má radost z hadice.

Já jsem taková akční, takže jsem stejně k tobě potřebovala partnera, který je také akční a má rád sport. A proto, když jsem chtěla na zahradu nějaký bazén, tak jsem řekla příteli, jestli mi s tím bazénem nepomůže. Byla jsem opravdu moc ráda a byla jsem taky zároveň překvapená, když mi přítel řekl, že mi s bazénem samozřejmě pomůže. A sedli jsme si tedy k internetu a hledali jsme pro nás ten nejvhodnější bazén. Asi během patnácti minut jsme našli bazén, který by vyhovoval opravdu našim představám. Navíc i cena byla skvělá, takže jsme ani neváhali a bazén jsme si objednali. Nebyl to žádný bazén do země, ale úplně obyčejný bazén, který stojí nad zemí.

Hadice na zahradu patří.

A pak k bazénu jsme taky chtěli příslušenství. Filtraci a bazénovou hadici. Bazénová hadice je podle mého názoru hodně důležitá součástí k bazénu. Protože bazénovou hadicí můžete napouštět vodu rychleji a taky na více místech. Já jsem vždycky měla takovou hadici, která byla obyčejná, nebyla speciální k bazénu. A opravdu voda tím protékala moc pomalu. Takže jsem nakonec ráda, že jsme si s přítelem ještě pořídili bazénovou hadici a taky pískovou filtraci. Jsou to klasická příslušenství k bazénu a jsem ráda, že tohle máme. Bazénová hadice nás vyšla docela levně, takže jsem ráda, že jsme se k tomu pořídili taky čistící filtraci, aby vám byl stále krásný a pěkný a průzračná voda. A samozřejmě, že se taky každý musí o bazén starat, aby se voda nekazila.