Když se sejde pár přátel, jdou si ženy pokecat a módě a muži většinou o autech. Je jasné, že každý vychvaluje jen tu svou značku a jiné haní, seč může. Na tom není nic divného, tak to je už od primátů. Ti se sice nepřeli o auta, neb v té době jich zase tak moc nebylo, prý dokonce žádná, ale jistě se přeli například o to, kdo má lepší pazourek.

Nynější muži hovoří https://knihy.heureka.cz/warren-buffett-hovori/ o technice, sportu, nu, a především o tom, v čem přijeli. Když je pak ukončen spor, zda je lepší ta či ona značka, následuje debata o péči toho svého miláčka. Ne, ne, muži nemyslí své partnerky, myslí své vozy. A tak se debatuje o šamponech, leštičkách, vysavačích a já nevím o čem všem. Jedna z debat může být také o krytech kol, tedy o discích.

auto s alu disky

Tyto mohou být plechové, ale častěji asi hliníkové. Tak zvané alu disky. Jak víme, Hliník se prý odstěhoval do Humpolce, ale zde máme na mysli hliník jako materiál. A ten, jako každý jiný, se časem zanese prachem a jinými nečistotami, či také ztratí svůj původní tvar. Což se ale může stát i u nehody. Vždyť je nízko při zemi a pohybuje se ve vyšších rychlostech. Není tedy divu, že dojde k jeho deformaci.

Jistě jste se již pokoušeli tyto disky narovnat. A povedlo se? Jakž takž? Hm, tak to jste dobří, protože ručním rovnáním moc dobrých výsledků dosáhnout nelze.

nastříkaný alu disk

Co však funguje na sto procent je rovnání alu disků u profesionálů. Zde jsou úspěchy naopak sto procentní. Je to zejména proto, že na to mají potřebnou techniku, ale také zkušené pracovníky, kteří své práci výborně rozumí a se vším si vědí rady. Takže disky si zde můžete nejen nechat narovnat, ale i očistit, a prostě je nechat upravit celé tak, aby vypadaly jako by právě sjely z výrobní linky.

Nebudete věřit vlastním očím až vám budou vaše disky vráceny a že nebudete litovat těch pár peněz, co jste za práci těmto profesionálům dali.