Víte, co v současné době nejvíce schází lidem? Vzájemná láska, úcta, přátelství, porozumění a také něha, něžné doteky, mazlení a objímání. Kdy jste se na aposledy s někým objali, a nemáme zrovna na mysli partnera či partnerku? K nápravě z této neutěšené situace vede řada cest a jednou z nich může být vzájemná erotická masáž Matahari salon. Provádějte ji ovšem pouze s partnerem (partnerkou), jimž plně důvěřujete, abyste se mohli navzájem plně otevřít citu, lásce a skutečné rozkoši bez blokád a nepříjemností, které provází mnohdy sobecké nebo majetnické vztahy.

masáž dlaně

Buďte úplně nazí

V průběhu masáží dochází ke kontaktu s masážními oleji a aromatickými látkami, a proto byste jimi mohli potřísnit oděv a obuv. Oba se vysvlékněte, což ochrání oblečení, ale zároveň zvýší vzájemnou erotickou touhu po blízkém kontaktu.

Nepospíchejte

Přílišný spěch vás nikdy neuvolní! Navíc přispívá ke stresu a ten je doslova zabijákem erotiky, něhy a sexu. Vytvořte si nejen pohodovou atmosféru v prostředí, kde se nacházíte, ale také mějte dostatek času. A neplánujte si po masáži pracovní schůzku nebo podobné důležité jednání, zbytečně by vás to jen rozptylovalo.

masáž zad

Nenechte se nikým a ničím vyrušovat

Digitalizace a moderní technologie by měly přispívat k větší životní pohodě, ale praxe ukazuje, že je tomu mnohdy zcela opačně. Někteří lidé jsou závislí na mobilní komunikaci, na e-mailech a mnohdy i na televizním vysílání. Odložte mobil, notebook, vypněte televizi a nenechte rušit. Vhodné může být i vypnutí domovního zvonku.

Prozkoumejte všechny erotogenní zóny

Vzájemnou masáž neodbývejte jen penisem, vagínou a bradavkami, na lidském těle je mnohem víc erotogenních zón. Věnujte se také hýždím, vnitřním stranám stehen, podkolenním jamkám, zátylku, podpaží a loketním jamkám. Velkým přínosem může být i drbání ve vlasech a někteří velmi citlivě, až do samotného vyvrcholení, reagují na masáže dlaní, chodidel a na dráždění pupíku.