Co chápeme pod pojmem zábava? Je to nějaký náš volný čas, kdy nepracujeme, kdy děláme něco, co nám dělá radost, popřípadě co nás naplňuje a baví. Můžeme mezi to zařadit různé koníčky a zájmy jako třeba hraní šachů, nebo hraní na nějaký hudební nástroj třeba kytaru, housle, nebo klavír. Také různé sporty, třeba hraní basketbalu, nebo baseballu, golfu, gymnastika, nebo atletika. Můžeme tam zařadit také společný čas s našimi přáteli, rodinou, nebo chodit na procházky. Já svůj volný čas moc ráda trávím třeba se svým pejskem. ráda s ním chodím na procházky, trénuju ho, cvičíme spolu kvůli jeho váze, aby trochu zhubnul.

kulečník

Také jsem mu o svátcích koupila hlavolam, ze kterého se snaží dostat granule. Musí nejprve vyndat takové malé mističky a pak vysunout spodní šuflátko aby se ke granuli dostal. Tato hra ho velice baví, vydrží u ní dost dlouho. Já také moc ráda zpívám. Mám svoje malé,, studio“ ve kterém mám mikrofon, nahrávací bednu na zesilování a zeslabování, také sluchátka. Pomocí toho tvořím hudbu. moc ráda totiž skládám svoje vlastní písničky. Také ráda hraju na kytaru, nebo poslední dobou i maluju akvarelovými barvami. Poslední dobou také chodím se svým pejskem běhat.

voskovky

V zimě moc ráda běžkuju, nebo ráda zajdu i na lyže. Vlastně i tak trochu jako zábavu beru svoji práci. věnuju se dětem, pracuju v mateřské školce jako asistent pedagoga. S dětma hraju různé hry, zpívám s nimi a doprovázím je na klavír, nebo na kytaru. Práce s dětma je někdy starost, ale především hlavně radost. Já si třeba taky někdy ráda zahraju s kamarády kulečník, nebo bowling. Sice mi to moc nejde, ale baví mě to. Na počítači třeba moc nehraju, ale čas od času si třeba na chvíli zahraju Sims, ráda koukám na seriály a filmy, ale nejraději opravdu zpívám. Zpívala jsem ve dvou kapelách, v jedné populární hudbu a rock a ve druhé to byla taková alternativní hudba. Hudba je můj největší koníček, hlavně teda zpěv.