Společnost je zvyklá na lidi, kteří vypadají jako kost a kůže. Takto je to bohužel v naší společnosti nastaveno, protože vidíme v televizi, že jsou herci a herečky nebo celkově slavné osobnosti hubené a štíhlé. My si myslíme, že je to naprosto normální a že když jsou známé osobnosti štíhlé, musíme být nutně my. Navíc v nich vidíme svůj vzor, a tak se snažíme k němu co nejvíce přiblížit, protože přece chceme vypadat jako ten náš oblíbený herec nebo herečka, kteří mají dokonalou postavu. Jenomže je důležité si tak nějak uvědomit to, že tito herci třeba právě kvůli tomu nejsou moc šťastní a zažívají obrovskou krizi, protože se musí pořád hlídat a třeba nejsou psychicky ani zdraví a mají obrovské problémy.

móda

Nikdy nevíte, co se skrývá pod maskou dokonalého úsměvu a kolik bolesti daný herec nebo celkově slavná osobnost musela zažít. Co za tím všechno stálo, nad tím už vlastně ani nepřemýšlíme, i když bychom měli. Je to důležité brát to i z této stránky, protože není vše tak, jak se zdá. Navíc vidíme i modelky, které jsou vyschlé na kost a vidíme na nich různé modely. Lidé, kteří mají plnoštíhlou postavu si říkají, že takoví nejsou a nikdy nebudou, a proto se nemohou oblékat hezky a stylově.

móda

To není absolutně pravda, je to ta největší blbost, co si mohou lidé myslet. Právě existují různá porovnání dvou lidí, kteří na sobě mají stejný kousek, akorát s tím rozdílem, že je jeden z nich plnoštíhlý a druhý hubený a vypadá to dobře vždy na tom plnoštíhlém, protože má hold tvary, konkrétně se tedy jedná o ženu. Vše obtahuje její křivky a vypadá to úchvatně, zatímco na hubené postavě to vypadá tak nějak nijak. Nemastně neslaně. Ale nejsme tu od toho, abychom porovnávali, ale abychom dali jasně najevo to, že je naprosto v pořádku mít jakoukoliv postavu. Navíc jsou různé kousky pro plnoštíhlé, například na léto skvělé plavkové šaty pro plnoštíhlé a podobně.