My ženy, když máme malé děti jsme zvyklé https://knihy.heureka.cz/panove-prominou-damy-jsou-zvykle-martin-stropnicky/ žít na plný plyn. Denně máme milión povinností a aktivit spojených s dětmi a tento shon končí v podstatě až když děti nastoupí na střední školu. A ještě více času budeme mít, až začnou studovat vysokou školu a odjedou přes týden na studentské koleje nebo nastoupí do zaměstnání a časem se odstěhují. Najednou je volného času více než bychom chtěly a my spíše naopak řešíme, jak se zabavit, abychom zmírnily ten pocit, kterému se říká syndrom opuštěného hnízda.

Najednou se nemáme o koho starat a protože jsme většinu našich koníčku obětovaly starostem o děti, najednou se začneme nudit. Ale pozor! Tohle je přesně ten moment, kdy můžeme v našem životě nastartovat mnohé aktivity a začít si opět svobodně užívat života.

velikonoce

Patříte k ženám, co skutečně neví, jak se s novou situací vyrovnat a co s volným časem? Možná nejste v tak dobré finanční situaci, abyste začala cestovat po světě, a možná to vůbec není váš sen, ale určitě můžete začít tím, že zaměstnáte svoje ruce a svou hlavu a proměníte vaše bydlení. Nemusíte stěhovat nábytek, ale pro první momenty, kdy vaše děti opustí domov jsou ruční práce, kterými si vyzdobíte svůj příbytek, docela vhodnou relaxací.

velikonoce

Je mnoho obchodů, které nabízí nejrůznější potřeby a pomůcky pro výrobu dekorací do bytu. Na vánoční výzdobu to budou zvonečky, baňky, umělé větvičky a andělíčci. Pro tu velikonoční to budou nejen vajíčka, ale i kuřátka a kohoutci Lepaso.cz. Ať vánoční či velikonoční výzdobu, vždy jsou tu polystyrénové věnce, na které ony ozdoby můžete připevnit. A nejen Vánoce a Velikonoce, ale i Halloween či tzv. dušičky, stačí si jen vybrat a nechat zapracovat vaši fantazii, abyste si vyzdobili dům dle svých představ. Máte na to čas, tak proč jej nevyužít na ruční práce. Vždyť to znáte, dělání, dělání, všechny smutky zahání.