Nevyhovuje vám z nejrůznějších důvodů stěhování v běžnou pracovní dobu mezi sedmou a šestnáctou hodinou? Pak byste se mohli domluvit se stěhovací firmou na vhodnějším čase. Vysvětlíme vám, proč je to výhodné nejen pro vás, ale i pro samotné stěhováky.

Nebude vám vedro – máte-li stěhování naplánované na letní období a zrovna se meteorologická předpověď příliš nevydařila, je to jeden z důvodů, proč přes den raději spát či odpočívat, a stěhovat se až pozdě večer, v noci nebo brzy zrána. Stěhování přes den v tropickém horku je zároveň nebezpečné a riskantní, riskujete např. mozkovou mrtvici a infarkt myokardu. Přesuňte vaší akci na dobu, kdy teplota „spadne“ na únosnou mez.

stěhování věcí

Nebudou vás zdržovat sousedé – někteří sousedé či obyvatelé bloku bytového domu bývají doslova otravní. Mohou vás nejen zdržovat, ale i brát energii svými citovými výlevy a nemístnými poznámkami. Jakmile posunete stěhovací hodinu na pozdní večer, snížíte pravděpodobnost výskytu tohoto jevu. Ještě lepší je začít se stěhováním ve čtyři hodiny ráno, kdy většina lidí ještě spí. https://www.csfd.cz/film/5444-zly-chlap-spi-dobre/prehled/

kartonové krabice

Nebude na silnicích téměř žádný provoz – pokud vás zastihne na cestách dopravní zácpa, stěhování v Nymburce https://stehovani-mamut.cz/stehovani-nymburk/ se může proměnit v horor a strávíte tu mnoho hodin. V tomto směru jsou nejlepší ranní hodiny, tehdy je provoz téměř nulový. Pokud budou stěhováci svolní přestěhovat vás mezi třetí a šestou hodinou, uvidíte, jak se celý proces urychlí.

Stres – stěhování z města do města je v průběhu dne stresující kvůli silnému provozu, velkému množství lidí na ulicích, chaosu a mnohdy i sledováním konfliktních situací, které tu občas vznikají v mezilidských vztazích. To vše vám bere energii, tak proč si ji nechat brát a podporovat v krvi adrenalin a kortizol, tedy stresové hormony, když to není nutné? Přesuňte stěhování na večer, na noc nebo na brzké ranní hodiny a budete mít klid.