Koupit tričko bez potisku v kvalitní gramáži je dnes velice snadné. Nebývalo to ale tak vždy, například v osmdesátých letech minulého století jste takové tričko sháněli velmi obtížně.

Jaké jsou výhody trička bez potisku

Přírodní materiál – trička bez potisku https://www.armytrika.cz/ostatni/bez-potisku/ pořídíte ze syntetického nebo přírodního vlákna, ovšem mezi lidmi je jednoznačně největší zájem o materiály přírodní, tedy např. bavlnu, viskózu nebo bambus. Výhody tohoto řešení jsou jednoznačné – jsou velmi příjemné na dotek a nevniká na ně žádná alergie. Na pokožce nezpůsobují nepříjemné reakce, jako je např. svědění a „kousání“, což se někdy stává právě u syntetiky, např. polyesteru či silonu.

motiv delfína na potisk

Barva – výrobci rzí při výrobě textilií na mnoho různých barev a vybrat si dnes různobarevná kvalitní trička bez potisku není vůbec žádný problém. Vyrábí se ve variantách dámských, dětských i pánských, a to ve všech možných velikostech. Trh je těmito výrobky natolik nasycen, že je prakticky nemožné, že byste nesehnali například bílé bavlněné pánské triko s krátkým rukávem velikosti XL. V této souvislosti se možná někteří z vás rozpomenou na dobu socialismu, kdy nebylo zrovna snadné opatřit bavlněné triko, a spíše jste sehnali kostkovanou košili s límečkem a knoflíky.

potisk na tričku

Potisk nebo výšivka – triček s potiskem je na trhu velmi mnoho, ale zdaleka ne všechna odpovídají našim představám, zejména co se týče tématu potisku. Ta bývají někdy dokonce trapná, a ruku na srdce – připadá vám rozumné neustále nosit na hrudi nápis „Jdu na jedno“ nebo „Pivo dělá hezká těla“, když je jasné, že hezké tělo nemá s pivem nic společného, a s alkoholem to v životě také moc daleko nedotáhnete? Není nad to vytvořit si potisk vlastní a dát tak lidem najevo, že existují i jiné zájmy, než jen popíjení alkoholických drinků, nevázaný sex bez lásky a drahá sportovní auta.