Když jsem se stěhovala s novým přítelem do nového bytu, tak jsem si řekla, že bych chtěla a, aby všechno bylo u nás dokonalé. Také jsme si dokonce pozvali designéra, aby nám udělal pěkný obývací pokoj a kuchyň. Já jsem totiž vášnivá kuchařka, takže chci většinu času trávit v kuchyni. Baví mě vařit, což se mému příteli opravdu hodně líbí. A taky je můj přítel hodně dobře živený. Někdy si z něj dělám srandu, že ho někam za http://zelena.cz/internet/dostupne-lokality/kolin vřu, aby svá nadbytečná kila shodil. Tak jsem si spíše řekla, že než abych přítele někam zavírala, tak raději budu vařit zdravě. A jak jsem řekla, tak jsem taky udělala. A první dva týdny se to příteli samozřejmě nelíbilo.

Plíseň je dost nebezpečná.

Příteli chyběl bůček a další tučná a mastná jídla. Jenomže jak jsem stále vařila v kuchyni, tak jsem si všimla, že na skříňkami se mi v rohu dělá nějaká plíseň. Vůbec jsem nevěděla, co to může být, tak jsem se svěřila svému příteli, že ta píseň v kuchyni mi vadí. Přítel mi řekl, že máme asi špatné odvětrávání. Vůbec jsem to nechápala. Sice jsem vždycky při vaření neotevírala stále okno, ale netušila jsem, že za plísně v kuchyni může špatné odvětrávání. Tak co to má znamenat? Raději jsem se koukla na internet, jak se mám zbavit plísně. Koukala jsem se na stránky taurisplus.cz, kde se zabývají odvětrávání panelových domů.

Odvětrávání bytů je důležité.

My právě Bydlíme v panelovém domě, takže tato stránka taurisplus.cz se nám bude hodit. Protože odvětrávají panelové domy. Byla jsem ráda, protože jsem se chtěla s nimi domluvit, jak se zbavit plísně a jaké mít nejlepší odvětrávání. Co byste třeba dělali na mém místě vy? Jak byste řešili plíseň doma vy? Plíseň je opravdu hodně nebezpečná a může způsobit taky dýchací potíže. Proto jsme byla velmi ráda, že mi pomohlo velmi kvalitní odvětrávání. Myslím si, že nebýt odvětrávání, taky bychom měli doma plíseň asi všude. Plíseň moc ráda rozšiřuje.