Design není jen o vzhledu, ale především o funkčním vzhledu. I bydlení může vypadat dobře a zároveň být funkční na 100 %. Problémem řady lidí je, že si myslí, že si zvládnou design interiéru navrhnout sami. Přitom ale čato zapomínají na základní věci, jako je například rozmístění inženýrských sítí. Je velmi důležité při tvorbě designového interiéru promyslet všechno do detailů, a neponechat nic náhodě. Bytový design Praha je tu pro všechny, kteří hledají funkční a moderní bydlení.

Design jako celek
Nevíte si rady při rekonstrukci kuchyně? Nebo byste ocenili, kdybychom vám navrhli kompletně celý byt nebo dům? Rádi se s vámi sejdeme a probereme všechny vaše požadavky. Po prohlídce nemůžeme pustit do práce. Můžete se nechat překvapit, jak bude výsledek vypadat, nebo vám zpracujeme vizualizaci. Vždy ale vycházíme z toho, kde se nachází například rozvody elektřiny nebo plynu. Design není jen o tom koupit hezké doplňky a pěkně je sladit. Je to o celkovém http://dolekop.com/clanek/7170-report-finale-czech-downtown-tour-rozhodlo-o-celkovem-vitezi přístupu ke konkrétní nemovitosti.

bytový design

Děláme z budov domovy
Obrací se na nás klienti, kteří si neví rady s rozmístěním nábytku. Chtějí využít každý centimetr prostoru, a nechtějí riskovat, že při rekonstrukci poničí například nějaké kabely. Od toho jsme tu my, aby se nic takového nestalo. Předat vám můžeme již hotové dílo, které si zamilujete.

Bez prohlídky to nepůjde
Umíme sice zázraky, ale v každém případě potřebujeme vidět prostory, kde se má změna odehrávat. Nedokážeme a nemůžeme vám připravit návrh naslepo.

moderní obývák

Návrh si můžete nechat někým dodat, nebo vám předáme hotovou zakázku. Spolupracujeme s různými dodavateli, nad kterými vykonáváme dozor, takže se můžeme zaručit za všechno, co vám předáme. Získáte kompletně nový interiér, který byste si nejspíš sami nenavrhli. Svěřte váš bytový design do našich rukou, protože pokaždé tvoříme zcela nové návrhy.