Skladové kontejnery slouží pro dálkovou přepravu zboží mezi kontinenty, převážně lodní dopravou, ale i po železnici, letecky nebo kamionovou dopravou. Tímto způsobem lze transportovat na velmi dlouhé vzdálenosti obrovské množství materiálu počínaje textilem a konče nábytkem. Do kontejnerů bezpečně naložíte na paletách v podstatě cokoli, co se dovnitř objemově vejde, a samotný kontejner je zhotoven z konstrukční oceli, která náklad bezpečně chrání před povětrnostními vlivy.

lodní přeprava nákladu

Tyto velké přepravní boxy http://prask.nova.cz/clanek/novinky/neuveritelne-kapsicka-v-kalhotkach-vite-na-co-slouzi.html lze však využít i jinak. Lidé přišli na to, že je zájem i o pronájem skladových kontejnerů. Vysvětlíme vám v několika základních bodech, proč tomu tak je:

Velikost úložného prostoru – díky velikosti kontejnerů máte možnost do nich umístit např. nábytek, koberce, domácí spotřebiče a vaše osobní věci, pokud se například stěhujete nebo rekonstruujete dům a potřebujete toto vše někam dočasně uložit, aby nic nepřišlo k úhoně.

Počasí – vaše uložené předměty budou uvnitř chráněné před sněhem, mrazem, letním sluncem a UV zářením, před deštěm i silným větrem. Budou tam zkrátka v bezpečí, jako kdyby se právě nacházely uvnitř vašeho domu.

skladové kontejnery

Máte vše na zahradě – kontejner vám pronajímatel přistaví, kam chcete, tedy obvykle tam, kde bydlíte nebo provádíte zmiňovanou rekonstrukci. Máte tak pohromadě všechny vaše věci v blízkosti objektu, pěkně při ruce, a není to k nim daleko. Kdykoli si potřebujete něco vyzvednout, stačí odemknout a otevřít kovová vrata.

Uzamykání – kontejnery jsou uzamykatelné, a je málo pravděpodobné, že by vás navštívil zloděj a komplikovaně se dobýval dovnitř, zejména s vědomím, že pár metrů odtud bydlíte. Prostor lze také samozřejmě monitorovat kamerou nebo dovnitř umístit alarm s čidlem, pokud vám to připadá důležité.

Pronájem i na delší dobu – jednak se nestaráte o dopravu kontejneru, a pak vám jej přistaví na dobu, jakou si určíte. Můžete jej mít na zahradě třeba půl roku – není to problém.