Kromě piva je ve světe oblíbených několik druhů alkoholu. Jedním z nich je whisky. Je to starý a celosvětově velmi oblíbený alkoholický nápoj, který se vyznačuje výraznou chutí a temně hnědou barvou. Nejznámější výrobci pochází ze zahraničí, a u nás seženete spoustu druhů whisky. Tento alkoholický nápoj zrovna nepatří mezi ty, které bychom si vařili my tady v České republice, nicméně už i u nás se nějaká ta whisky vyrábí. A právě u nás ji můžete koupit.

lahev whisky

Ideální dárek? Alkohol.
Téměř každý si občas rád dá nějakou tu sklenku, a proto je alkohol takovým tradičním a univerzálním dárkem pro muže i ženy. Vánoce jsou pomalu tady, a pokud hledáte poslední dárky pro své blízké, můžete koupit českou whisky. Česká whisky vám bude chutnat, a určitě potěší i chuťové pohárky vašich přátel a rodiny. U nás najdete několik druhů z různých výroben, a stojí za to jich zkusit víc. Každá má jedinečnou chuť, kterou si určitě zapamatujete.

Klasika i limitky
Náš obchod se vyznačuje tím, že na trh dodává běžný alkohol, ale i velmi raritní kousky. Prodáváme luxusní limitované edice, které se liší od běžné produkce jak obsahem, tak designem lahve. Zkuste whisky původem z České republiky, která vás uchvátí nejen chutí, ale i vůní. I v této kategorii máme limitované edice, které udělají parádu jak u vás doma, tak u šéfa v kanceláři.

sklenka whisky

Zásoby doplňujeme, ale někdy to nestačí. Právě teď s blížícími se Vánoci stoupá poptávka po zajímavých lahvích. Proto jsou některé kousky nedostupné, a i když děláme co můžeme, některé lahve mohou být nedostupné delší dobu. Proto s nákupem české whisky rozhodně neotálejte, aby se na vás dostalo. Garantujeme vám, že si najde svoje místo ve vašem baru. Každou lahev si můžete prohlédnout včetně jejich popisu – tak jistě najdete bez problému svého favorita. Letošní Vánoce si užijte s kvalitní alkohol, který vás potěší a zahřeje.